Технічна підтримка компанії

Продаж устаткування не є для нас кінцевим етапом роботи з нашими клієнтами. Кожен замовник зацікавлений у тому, щоб обладнання прослужило якнайдовше, а якість роботи при цьому залишалася стабільно високою.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти Вам правильно встановити та налаштувати устаткування, навчаємо персонал правильно на ньому працювати, а також правильно його обслуговувати.

Ми також проводимо монтаж обладнання пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу в тих випадках, коли устаткування не було придбано в компанії Продтехмаш.

Наші сервісні фахівці прийдуть на допомогу при проведенні ремонту м'ясопереробного устаткування та навчать Ваших співробітників.

Якщо у Вас втрачена документація до устаткування, то ми намагатимемося допомогти Вам у найкоротші терміни, а в разі потреби замовимо документацію у виробника.

Ви завжди можете замовити необхідні Вам для обслуговування та ремонту устаткування запасні частини. Ми постачаємо лише оригінальні запасні частини зі складу або від виробника.

На нашому складі завжди є витратні матеріали для устаткування (петлі та скріпки).